.

.

TOTAMALA Лето Капа за Бејзбол Капа Децата и Тинејџерите Шапка Солидна Боја Детска Плажа Сонцето Капи Момчиња Девојчиња Капи Рамен Обод Капи

TOTAMALA Лето Капа за Бејзбол Капа Децата и Тинејџерите Шапка Солидна Боја Детска Плажа Сонцето Капи Момчиња

мислење на клиентот:

DEN 436.80
Достапност
Во достапна форма

Увезени.Се повлече На затворање.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,мека рака чувство,трајни доволно,не било штета на вашиот бебешка кожа.Прилагодливи шапка периметар : 52-56cm, погоден за 3-15 години деца.Елегантен дизајн, може да се стави во вашата торба кога ви се потребни во секое време.Тоа е добар подарок за вашите деца.Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате.Ние сме секогаш на располагање!.Добредојдовте на TOTAMALA продавница.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. ❤Можете да направите пребарување за "TOTAMALA" или кликнете на копчето "TOTAMALA" на врвот на насловот.Веб-страницата е едноставно во стил, има најниска цена, со висок квалитет на производите и најдобра услуга.Добредојдовте на избере нашиот квалитет на производите. ❤Customer Service : Ако производот е оштетени за време на транспортот или има други проблеми, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви даде наплата или reissue.Ние ќе се реши проблем за вас, и вашата шопинг искуство треба да биде совршен во секое време.Ви посакувам среќен живот!(Насмевка) ❤Карактеристики : ❤100% Сосема нов и висок квалитет на ❤Сезона за Пролет,Лето,Есен ❤Нов моден дизајн, Многу популарна ❤Својот посебен дизајн ќе се направи бебе изгледа единствен ❤Тоа е добар подарок за вашите деца ❤Прилагодливи шапка периметар : 52-56cm, погоден за 3-15 години деца. ❤Материјал : Полиестер ❤Забелешка : ❤Сите димензии се мери со рака, не може да биде 1-2 cm отстапување ❤се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики ❤На слика прикажана не е вистинската големина на објектот,Тоа може да е поголема од реалната, па прочитајте описи, големини и количини внимателно за да се избегне разочарување! ❤Пакет Вклучуваат : ❤1 x Деца Шапка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите