.

.

Жените Муслимански Turban Шапка Рак Chemo Капа Коса Хаубата Глава Шамија Заврши Покрие Мека Еластичен Turban Headwear Beanie Шапка

Жените Муслимански Turban Шапка Рак Chemo Капа Коса Хаубата Глава Шамија Заврши Покрие Мека Еластичен Turban

мислење на клиентот:

DEN 143.52
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер Мешавини. 【Известување】 : ✔✔1. Ве молиме споредете внимателно големината на табелата пред да ја купите. 1 инч = 2.54 см. ✔✔2.Перење совети : Рака мие или машина за миење.Не кајгана или употреба на фен да се исушат тоа, висат линија или сува. ✔✔3.Боја ќе бидат малку различни, поради различните екранот поставување.Рака Мие Само. ♥ Зима Топли Капи♥ ♥ Големина : Една големина одговара Најмногу.♥ ♥ Материјал : Памук мешавини, одличен квалитет мека, кои ви даваат мазна, свиленкаста на допир и топлина.топол и удобен за носење, погоден за пролет, есен и зима. ♥♥Дизајн : Модерен & уникатен дизајн го прави повеќе шарм и привлечни.♥♥Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Шапка ♥♥Перење : Рака измијте го со студена вода. ♥♥Повод : Погоден за секоја прилика во ладно време.Одличен за секој ден, шопинг, романтични датира, партија, слатка прилепува, се задржи топло во снег, ски, mountaineering и сите други внатрешна и надворешна активности♥♥Најдобрите Подароци : прекрасен подарок за себе, пријателите и некој ви се допаѓа, совршена, како Нова Година и Божиќни подароци.♥♥Ризик Бесплатно Гаранција : Ако имате било квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се добие задоволителен одговор.Женска Сатен Наредени Зима Beanie Кабел Поврзана Beanie за Жените Свила Поставата Slouchy/Pompom/конска опашка Шапка Черепот Топла Капа од Црн Везени Beanie Капи за Мажи Жени-Зима Топло Растеглив Quackity Поврзана Врзани Beanie Капи за Мажи Жени Жени Зима Кашмир Плетени Slouchy Beanie за Жени Мажи Волна Мешавина Мека Ски Шапка Еластичен Топло Черепот Beanies Капа Рибар Beanie за Мажи Жени Slouchy Beanie Зима Поврзана Капа Trawler Beanie Види Шапка Секојдневно Порибување Капа Beanie Жените Спортови на Отворено.Топло Зима Поврзана Врзани Beanie Мека Топло Ски Капи Унисекс Beanie Шапка за Мажи Жени Топло Зима Поврзана Врзани Beanie Мека Топло Ски Капи Унисекс Beanie Капи за Жените Зима Кабел Поврзана Slouchy Beanie Шапка Черепот Капа со Свила Поставата Зима конска опашка Beanie Шапка : Висок Неуредна Пунџа Beanie со конска опашка Дупка за Жените - Мека Топло Работи Спортски Поврзана Черепот 2 ПАРЧИЊА Женска Beanie Шапка Топло Мека Надгради Дами Зимска Шапка Унисекс Врзани Beanie Женска Зимска Шапка Кабел Поврзана Свила Сатен Наредени Beanie.Адвокатско Зима Плетени Beanie Шапка за Мажи Жени Тенка Ски Черепот Капа Еластичен Топло Врзани Slouchy Мека Beanies Зима Beanie Капи за Мажите и Жените Еластичен Топло Дебели Мека Порибување Капи Slouchy Поврзана Черепот Капа Женска Зимска Плетени Beanie Капи е Реверзибилна Мека Топла Капа за Мажи Двоен Слој Врзани Slouchy Beanie Зима Beanie Шапка & Шамија Наместите на Топло, Плетени Капа Руно Поставата Черепот Капи Снег Скијање на Шапка за Мажи Жени Унисекс Женска Зимска Плетени Beanie Капи е Реверзибилна Мека Топла Капа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Feature100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1pc Gender : Жените(Возрасни)нов дизајн, Многу популарна.Материјал : Полиестер Главата обемот : 50-60cm Very удобно Водат Ткаенина,совршен подарок за себе или за пријатели.Pls Забелешка : Различни компјутерски имаат различни монитор,бојата може да биде мала разлика.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакет Содржина : 1 X Капа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите