.

.

Душата Младите Жени е Леопард Faux Крзно Капи Меки Кофа Шапка руски Стил за Зима

Душата Младите Жени е Леопард Faux Крзно Капи Меки Кофа Шапка руски Стил за Зима

мислење на клиентот:

DEN 551.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Faux Крзно.Hight квалитет фокс faux крзно,Raccoon faux крзно. 套穿式 затворање. 仅限干洗.Направени од hight квалитет faux крзно,многу мека,меки и топли.Една големина одговара на повеќето жени,погоден за 21.3 "- 22.6" главата турнеја.Постои памук, во внатрешниот слој,ефикасно штити од мраз. 10 бои,различни бои натпревар уникатен стил.Ве молиме удар со фен или тресете тоа да се направи меки.Рачно перење,хемиско чистење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите