.

.

Женска Зимска Beanie Шапка Вратот Потоплите Gaiter Кабел Поврзана Конска Опашка Slouchy Beanie Топло Черепот Ски Капа

Женска Зимска Beanie Шапка Вратот Потоплите Gaiter Кабел Поврзана Конска Опашка Slouchy Beanie Топло Черепот

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Мека Акрилик.Drawstring затворање.Рака Мие или Машина за Миење во Торба за Перење.МАТЕРИЈАЛ - Мека акрил, малку меки и пријателски на кожата.УНИКАТЕН DRAWSTRING ДИЗАЈН - НА drawstring е изграден во отворен врвот на жените beanie и метал затка е креативно додадена на стринг.Овој дизајн додава многу модни додека slouchy beanie е носеше со кабелот врзани на грбот.Постои нешто дури и возбудливоста - со прилагодување на затка шапка лесно може да се префрли на вратот потоплите, лицето маска и конска опашка beanie.Тие сите се направи да изгледаат одлично.КЛАСИЧЕН КАБЕЛ ПОВРЗАНА BEANIE - Класичен секогаш значи поголема удобност и подобар изглед.Оваа зима капа со кабел поврзана те прави симпатична во секој агол, а имајќи топло во зима.СУШТИНСКИ ЗА ЗИМА - Оваа зима beanie со drawstring е толку практична да се задржи топлината што може да се носат како slouchy beanie, за секојдневна или како на вратот gaiter за пешачење и кампување или како лицето маска, додека работи.ВНИМАНИЕ - да се Чува далеку од бебиња и деца, drawstring на шапка може да биде опасно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите