.

.

Зајдисонце Sunflowers Деца Beanie Поврзана Капи за Момчиња Девојка Зима и Топло, Црна Шапка

Зајдисонце Sunflowers Деца Beanie Поврзана Капи за Момчиња Девојка Зима и Топло, Црна Шапка

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Рака Мие Само. 100% Висококвалитетен Полиестер Ткаенини.Тоа Е Мека И Еластична, Светлина На Допир, Има Добар Пот Апсорпција И Breathability, Не Се Лизга, Навремено-Отпорни, Трајни, И Можете Да Уживате Дополнителна Топлина Во Најстудените Зимски.Двоен Слој за Дизајн, Меки И Удобни Внатрешна Обвивка, Обезбедува Екстра Долги-Трајни Топлина, Штити Од Влијание На Студена И Лоши Временски Услови, И ги Чува Децата Глави Топло.Големината На Шапка Е 10.6 Инчи (27 Cm).Максимална Водат Големина Е 18.1-21.2 Инчи (46-54 Cm).Погоден За Момчиња И Девојчиња На Возраст Од 8-12, Една Големина Одговара На Повеќето Деца.Класичен Flanging Дизајн Го Прави Лесно Да Се Прилагоди На Должината На Шапка.На Beanie Може Понатаму Да Продолжи Да Го Покриваат Повеќе Области И Да Се Обезбеди Заштита За Главата И Ушите.Креативни Шапка, Не Е Лесно Да Избледи И Деформира, Совршен За Секојдневна Употреба Или Многу Активности На Отворено.Тоа Е Голем Дар Избор За Вашето Дете Е Роденден, за Нова Година, Божиќ Или Други Големи Настани.Перење Метод : Рака Мие Со Ладна Вода, Се Препорачува, А Не Машина Перат, И Не Белење.Совршени За Дневна Секојдневен Носат, Паркови, Спортски, Трчање, Планинарење, Кампување Да Се Задржи Топло, Роденден Партии, Божиќ, Ноќта На Вештерките И Сите Затворен И Активности На Отворено.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите