.

.

Гроздобер Капчиња МОДЕЛОТ да се направи - Snood Headband Коса Бенд Нето. НЕ готов објект. Ова е модел и/или инструкциите за да го направи објектот само.

Гроздобер Капчиња МОДЕЛОТ да се направи - Snood Headband Коса Бенд Нето. НЕ готов објект. Ова е модел и/или

мислење на клиентот:

DEN 2222.40
Достапност
Во достапна форма

Висок квалитет на гроздобер или антички out-of-печатење на моделот.Доаѓа во киселина-слободен архивирање на квалитетот на состојба заштитник.Бесплатни моделот се вклучени во секоја цел.МОДЕЛОТ да се направи : Гроздобер Хеклани Headband / Hairband & Snood / Hairnet.Направени со Фра Пан Слама и Број 1 Челик Капчиња Кука.Секој Гроздобер Дома Уметност моделот доаѓа во киселина-слободен архивирање на квалитетот на состојба заштитник подготвен да биде ставен во врзивно средство.Дополнителен слободен Гроздобер Дома Уметност шема (нашиот избор) се вклучени со секоја цел.Овој модел е чистат и обновено издание од ексклузивна колекција на Гроздобер Дома Уметност и заштитени авторски права.Повторно, ова НЕ е готов објект, но моделот да се направи некој објект.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите