.

.

ProTeam Супер HalfVac Про Хип Вакуум, Рамо Вакуум, Преносни Правосмукалка со HEPA Медиуми Филтрација и Xover Мулти-Површина 2-Парче Wand Tool Kit, 6 Четвртиот, Corded

ProTeam Супер HalfVac Про Хип Вакуум, Рамо Вакуум, Преносни Правосмукалка со HEPA Медиуми Филтрација и Xover

мислење на клиентот:

DEN 13647.60
Достапност
Во достапна форма

Компактен облик, и уникатен дизајн на Супер Half Vac Про го прави полесно да се складира и да се движи.Супер Half Vac Про исто така се вклопува блиску до вас тело, само како ранец, и го намалува случаен контакт со ѕидови и мебел.Зголемување на Продуктивноста - Преносни вакуум натоварен со додатоци и екстра-долг 50 метри кабелот за напојување за да се справи со секоја работа, големи или мали.5-amp мотор кој произведува струење на 106 CFM и 97-инчен статични лифт.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите