.

.

LIJIAHUI meby 20pcs на Прав Филтер Вреќи Компатибилен со Одговара за NILFISK GA70 GS80 GS90 GM80 GM90 Комерцијални Vacuums

LIJIAHUI meby 20pcs на Прав Филтер Вреќи Компатибилен со Одговара за NILFISK GA70 GS80 GS90 GM80 GM90 Комерцијални

мислење на клиентот:

DEN 1046.40
Достапност
Во достапна форма

Расположливиот правосмукалка кеси.одговара за ELFO : 15 S/SL,Јуниор.одговара за Nilfisk GA-ГШ-ГМ Серијата.Пакет : 20bags/многу.Кеса димензии : 325*230mm, дупка со дијаметар : 58mm.Расположливиот правосмукалка bags Designed да се Компатибилни со одговара за Nilfisk GA-ГШ-ГМ Seriefit за Nilfisk : 90 G/ Алергиски Vac,GA 70,ГМ 80,90,90 Поп,ГШ 80,84,90,90 C,GSTfit за ELFO : 15 S/SL,Junior Package : 20bags/lot Bag димензии : 325*230mm, дупка со дијаметар : 58mm Any правосмукалка производителот бренд име ќе се користи единствено за цели на демонстрирање на компатибилност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите