.

.

Влажно И Суво Vac Силен Мини Правосмукалка Кеси

Влажно И Суво Vac Силен Мини Правосмукалка Кеси

мислење на клиентот:

DEN 221.52
Достапност
Во достапна форма

Envirocare Генерички Замена Перници, 3 Кеси и 1 Филтер во Пакет.Силен Мини Правосмукалка Кеси 3 PK.Работи Со : Влажно и Суво Vac M100 Силен Мини Влажно и Суво Vac Силен Мини 1000 Опис : Envirocare Генерички Замена Перници, 3 Кеси и 1 Филтер во Пакет.SVR-14205.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите