.

.

HEPA Канистер Вакум Филтер со цел да се Вклопи Џони Vac XV10 и XV10 Плус

HEPA Канистер Вакум Филтер со цел да се Вклопи Џони Vac XV10 и XV10 Плус

мислење на клиентот:

DEN 406.80
Достапност
Во достапна форма

Со цел да се вклопи : Џони Vac XV10 и XV10 PLUS.Исто така се Вклопува Vapamore Г-500 Vento Канистер Вакуум.Пакетот вклучува 1 HEPA Филтер.Производителот Дел Број : FIXV101. HEPA Канистер Вакум Филтер со цел Да се Вклопи Џони Vac XV10 и XV10 Плус.Со цел да се вклопи : Џони Vac XV10 и XV10 PLUS.Исто така се Вклопува Vapamore Г-500 Vento Канистер Вакуум.Пакетот вклучува 1 HEPA Филтер.Производителот Дел Број : FIXV101. DES-FIXV101.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите