.

.

Aexit PG11 Вода Електрични Кутии, Канал & Приклучоци Отпор Кабел Жлезда Одредување Конектор Зглобовите Fastener Бела Канал Фитинзи 100 КОМПЈУТЕРИ

Aexit PG11 Вода Електрични Кутии, Канал & Приклучоци Отпор Кабел Жлезда Одредување Конектор Зглобовите Fastener

мислење на клиентот:

DEN 2193.60
Достапност
Во достапна форма

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 730g; Пакет Содржина : 100(+/-2%) x Кабел Жлезди.Модел : PG11; Главна Боја : Бела.Кабел Опсег : 5-10мм/0.2"-0.4"; Конец O. Кол. : 18mm/0.7".Тема Должина : 8mm/0.3"; Вкупната Големина : 24 x 33mm/0.9" x 1.3"(Max.Кол*H). 902220200812e3cd Постојат PG11 модел кабел жлезди, кои се Користат за одредување на кабли, отпорност на вода дизајн.Специјален дизајн на стегање умре и гума дел, широк стегање опсег, силна протега отпор, без оштетување на кабли и уреди.Без демонтажа, кабел може да биде вметната преку директно потоа заострените лесно.Се применува за машини за контрола на кутии, дистрибуција панели, електрични апарати, машини, итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите