.

.

Vestal Камин Решетки Челик 20 Пред Се, 16 Назад Црна 4 Барови

Vestal Камин Решетки Челик 20 Пред Се, 16 Назад Црна 4 Барови

мислење на клиентот:

DEN 1168.80
Достапност
Во достапна форма

20" В 1/2" плоштад челик барови.Одговара на Нула царинење камини.Заварени.Не-совет.Се продава во секоја од нив. 20" В 1/2" плоштад челик барови.Одговара на Нула царинење камини.Заварени.Не-совет.Црна насликани. 20" Пред Се, 16" Назад, 15".Длабоко, 4 Барови.Производителот број : SB-20-Л. Земја на потекло : сад.Дистрибуиран од страна на Vestal Производство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите