.

.

Kastar Батерија (1-Pack) + Држачи за Полнење за Sony NP-FP51, NP-FP50, NP-FP30, NP-FP70, NP-FP60, NP-FP71, TRV, TRV-У и Sony DCR-HC30 40 43E 65 85 94E 96 DCR-SR30 40E 50E 60E 70E 80E 100 Камера

Kastar Батерија (1-Pack) + Држачи за Полнење за Sony NP-FP51, NP-FP50, NP-FP30, NP-FP70, NP-FP60, NP-FP71, TRV,

мислење на клиентот:

DEN 311.52
Достапност
Во достапна форма

Kastar Мини Брза A/C Полначот има Пати-од НАС Приклучокот, 110-240 V во Светот Влезен Напон, Автомобил Адаптер за Полнење, и Европската Приклучокот.Kastar Батеријата Utra-висок Капацитет.Употреба на високо квалитетни Јапонски Клетки за подолго траење на батеријата без Меморија Ефект.Полнење индикација Зелените светла за мирување, Црвената е за полнење и со напредни постојан струја контрола го спречува батеријата од преполнувањето, краток спој, и електронски шок.Сите Предмети 100% декодираната и 100% Компатибилен со Оригиналниот Камера, Батерија и Моќност Додатоци.Сите Предмети Вклучуваат 30 ден Парите Назад и 3-ГОДИШНО Производителот Гаранција.Пакетот Вклучува : 1 x-NP-FP51 Батеријата 1 x Патување Полнач 1 x Автомобил Полнач 1 x Европската Plug Батеријата Компатибилен : Sony NP-FP30, NP-FP50, NP-FP51, NP-FP60, NP-FP70, NP-FP71, NP-FP90, NP-FP91 Апарат Компатибилен : Sony TRV, TRV-U Компатибилна со следниве модели : Sony DCR-30 Sony DCR-DVD92 Sony DCR-DVD103 Sony DCR-DVD105 Sony DCR-DVD202 Sony DCR-DVD203 Sony DCR-DVD205 Sony DCR-DVD304 Sony DCR-DVD305 Sony DCR-DVD403 Sony DCR-DVD404 Sony DCR-DVD405 Sony DCR-DVD505 Sony DCR-DVD602 Sony DCR-DVD605 Sony DCR-DVD653 Sony DCR-DVD703 Sony DCR-DVD705 Sony DCR-DVD755 Sony DCR-DVD803 Sony DCR-DVD805 Sony DCR-DVD905 Sony DCR-HC16 Sony DCR-HC17 Sony DCR-HC18 Sony DCR-HC19 Sony DCR-HC20 Sony DCR-HC21 Sony DCR-HC22 Sony DCR-HC23 Sony DCR-HC24 Sony DCR-HC26 Sony DCR-HC27 Sony DCR-HC28 Sony HDR-HC3 Sony DCR-HC30 Sony DCR-HC32 Sony DCR-HC32 Sony DCR-HC33 Sony DCR-HC35 Sony DCR-HC36 Sony DCR-HC39 Sony DCR-HC40 Sony DCR-HC41 Sony DCR-HC42 Sony DCR-HC43 Sony DCR-HC44 Sony DCR-HC46 Sony DCR-HC65 Sony DCR-HC85 Sony DCR-HC94 Sony DCR-HC96 Sony DCR-SR30 Sony DCR-SR40 Sony DCR-SR50 Sony DCR-SR60 Sony DCR-SR70 Sony DCR-SR80 Sony DCR-SR90 Sony DCR-SR100 Sony HDR-HC3 Sony HDV-1080i.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите