.

.

Батеријата Пакет за Samsung ST30, ST60, ST61, ST65, ST66, ST67 Дигитална Камера

Батеријата Пакет за Samsung ST30, ST60, ST61, ST65, ST66, ST67 Дигитална Камера

мислење на клиентот:

DEN 195.60
Достапност
Во достапна форма

Нов Висок Квалитет на Литиум-јонска Замена на Батеријата.Висока Густина На Енергија, Високо Рециклирање Живот, Долг Живот На Батеријата.Хемија : Li-ion, Напон : 3.7 V, Капацитет : 1280 MAH. 100% Декодираната и 100% Компатибилен Со Оригиналниот Камери и Полначи.Апсолутно Нема Меморија Ефект, Можете Да Ги Полните И Користете Ја Батеријата Во Секое Време.Li-ion Батеријата Карактеристики : 1. Нова Високо Квалитетна Замена На Батеријата 2. Висока Густина На Енергија, Високо Рециклирање Живот, Долг Живот На Батеријата 3. Екстра Моќ за Вашиот Дигитален Видео Камера / видео камера 4. Висок Капацитет / Батерија Li-ion Батерија, Апсолутно НЕ Меморија Ефект Спецификации : 1. Напон : 3.7 V 2. Капацитет : 1280m Ah 3. Батерија Тип : Li-ion 4. Состојба : Нова, 1 година гаранција!Пакет Содржина : 1 x BP-70 A Батерија Li-ion Батерии Компатибилни со Батерија Код : Samsung BP-70 A, BP70 A, SLB-70 A, EA-BP70 A Батерија Liion Батерии Било какви Прашања ве Молиме Слободно Контактирајте со нас, Ние ќе се Фокусираме на Обезбедување на Квалитет Моќ Производи и Одлични Услуги на Клиентите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите