.

.

Црна w/Сребрена се Справува & брави Pelican 1615 случај. со TrekPak Dividers. со Тркала.

Црна w/Сребрена се Справува & брави Pelican 1615 случај. со TrekPak Dividers. со Тркала.

мислење на клиентот:

DEN 11880.00
Достапност
Во достапна форма

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Црна Pelican 1615 случај со Сребро се справува & брави.Со Тркала.Случајот доаѓа со тркала и повлечете се справи.Доаѓа со Trek Pak Dividers.ID - 29.59" x 15.50" x 9.38" Живот Pelican Гаранција.Pelican 1615 "Бои" серија.Прибл.тежина со пена - 19.00 lbs.Бренд нови Pelican 1615 "Бои" серија случај.Црна случај со Сребро се справува и Брави.Се сретне најсветлите премиум Заштитник случај на планетата.До 40% полесен од други полимерни случаи.Pelican Воздух случаи се први во серијата на извонредни иновации инженерните од Pelican, пионерите на заштитна случаи.За над 40 години Pelican има осмислена и направена од највлијателните заштитна случаи во светот, и ние сме само за да започнете.Со лансирањето на Pelican Воздушна линија на случаи, ние сме редефинирање на иднината на заштита со извонреден унија на лесни и тешки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите