.

.

Kesoto Bluetooth Камера Shutter Оддалечен Безжичен Selfie Копчето Clicker за паметни телефони, Професионални Додатоци - Бела

Kesoto Bluetooth Камера Shutter Оддалечен Безжичен Selfie Копчето Clicker за паметни телефони, Професионални

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Споделување интересни фотографии или видео клипови на вашите пријатели со помош на овој Bluetooth камера далечинското.Безжична Контрола : Bluetooth далечински го прави погодно да се земе selfies, група фотографии и видеа со рака-слободни.Фати Pictures Video Веднаш : далечинскиот управувач има две копчиња за преземање на фотографии и видеа.Таа, исто така поддржува страна нагоре и надолу.Преносни Во Вашиот Џеб : далечинскиот е многу мал и лесен, па тоа е погодно да се носите со вас.Долги Работа : да фотографирате дури и кога се на растојание од вашиот уред.Оперативна до 30 фт, 10 M.Опис : - Долги Работа : да фотографирате дури и кога се на растојание од вашиот уред.Оперативна до 30 фт, 10 M - Преносни Во Вашиот Џеб : далечинскиот е многу мал и лесен, па тоа е погодно да се носите со вас. - Фотографирање Слики и Видео Веднаш : далечинскиот управувач има две копчиња за преземање на фотографии и видеа.Таа, исто така поддржува страна нагоре и надолу. - Безжична Контрола : Bluetooth далечински го прави погодно да се земе selfies, група фотографии и видеа со рака-слободен - за Споделување интересни фотографии или видео клипови на вашите пријатели со помош на овој Bluetooth камера далечинското.Спецификација : - Материјал : ABS - Bluetooth : 3.0 - Производ, батерија : на копчето батеријата CR2032 - Size : прибл.52x34x11mm/2x1.3x0.4 inches Package Вклучува : 1 X Bluetooth Далечински Управувач.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите