.

.

Увеселителен парк Смола Калапи, Simliber Нерегуларни Бран Круг Увеселителен парк за Епоксидна Силиконски Калапи за Изработка на DIY Занает Смола Ахат Увеселителен парк

Увеселителен парк Смола Калапи, Simliber Нерегуларни Бран Круг Увеселителен парк за Епоксидна Силиконски Калапи

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

☃[Широко се Користи]Совршен алатки за вашиот DIY занает проекти одлуки orgone пирамида, увеселителен парк, накит pendant ѓердан, виси украси, дома декорација, paperweights, нишало, уметнички проекти и сл.Може да се користи со таков материјал како епоксидна смола, восок, сапун итн. ☃Висок Квалитет]Сите смола комплет калапи се обновливи.Направи на безбеден и издржливи силиконска смола, тоа е многу мека.Со мазна и сјајна ентериери, намалување на потребата да се намали и полски заврши смола предмети. ☃[Geode Ахат Смола Калапи]Обоена во фантастични бои и додадете кристално да се даде на geode ахат парче повеќе визуелна жалба и интерес,може да се постави било каде да се создаде силна исцелување вибрации и јасно атмосферата на негативни енергии. ☃[Најдобар Подарок Избор] Како одличен подарок за себе или за некој се грижи за тебе.Со помош на овие силиконски смола калапи да се направи персоналните geode ахат увеселителен парк за вашето семејство, пријатели за Божиќ.Или да одговара на сјајот гимнастик купот на нарачки и да се даде како подарок за вашите клиенти. ☃[Лесен за Употреба] Високо Флексибилни, Јасно боја и може да се провери на проектот статус во текот на процесот, лесно да се де-мувла, чисти и тоа ќе биде лесно се појави надвор од вашиот мувла по вашиот проект е целосно да се излечи.Simliber Увеселителен парк Смола Калапи - Неправилни Бран Круг ПАКЕТ : - Производ Големина : Дијаметар : 21cm/8.3". - Боја : Бела. - Количина : 1 Компјутер.Answer : ___________________________ NOTE : - Како да се исчисти : ве Молиме чистење на смола комплет калапи со триење на алкохол, како и употреба на мека крпа за да ги избрише чисти. - Како да се продавница : ве Молиме чувајте го смола силиконски калапи подалеку од директна сончева светлина и прашина. - Како да се demold Можете да користите потреба од брзо ослободување на спреј, што помага да се прошири на калапи' живот.Ако немате, можете да ја користите бебе, ја избришат или пад на сапун се меша со малку вода како ослободување агент,истурете го во калап, а потоа да им помогнам на проектот од дното.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашата смола парче е целосно да се излечи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите