.

.

WUIMA Увеселителен парк Калапи за Кастинг Смола, 4 Пакет Епоксидна Смола Калапи, DIY Дијамант Работ Срцето Силиконски Калап за Кастинг Смола(1PC Големи)

WUIMA Увеселителен парк Калапи за Кастинг Смола, 4 Пакет Епоксидна Смола Калапи, DIY Дијамант Работ Срцето Силиконски

мислење на клиентот:

DEN 168.96
Достапност
Во достапна форма

Силиконски Калапи : Сите смола комплет калапи се обновливи.Направи на безбеден и издржливи силиконска смола, тоа е многу мека.Со мазна и сјајна ентериери, намалување на потребата да се намали и полски заврши смола предмети.Лесно да се demold по целосно да се излечи и измијте со топла сапуница вода.Широка Примена : Компатибилен со епоксидна смола, восок, сапун и други материјали.Погоден за правење на coasters, ѕидни декорации, примероци, plexiglass, виси украси, дома декорација, pendulums, уметнички дела, итн.Споделување на забава на DIY со семејството, пријатели или деца, се замисли и да се создаде уникатен смола проекти. ?Безусловна 100% Гаранција, овие стоки се гарантира за живот!Но, ако вие?повторно не се задоволни од која било причина, нека се знае и да се добијат без да се расправаме наплата.Најдобар Подарок Избор : Како одличен подарок за себе или за некој се грижи за тебе.Овие DIY кастинг калапи се најискрено подарок за семејство и пријатели за Божиќ, уникатен роденден, Денот на Мајката, Таткото Ден, Денот на Вљубените и др.Пакет се Вклучени : 4 пакет епоксидна смола силикони увеселителен парк калапи.Секој смола мувла се користи уникатен дизајн со дијамант работ, погоден за правење на различни уникатна калапи.Материјал : Silicone Shape : Heart Size : Мали - 69*80*13mm / Големи - 110*129*12mm Quantity : 1/4 Pcs Package се Вклучени : 1/4 x Увеселителен парк Калапи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите