.

.

Се смее Човекот Кафе К Чаши - Колумбија Huila Кафе - Пакет на 88 К Чаши - Доаѓа во 4 Кутии - Темно Печено Кафе - За Употреба на Keurig Кафе Одлуки

Се смее Човекот Кафе К Чаши - Колумбија Huila Кафе - Пакет на 88 К Чаши - Доаѓа во 4 Кутии - Темно Печено Кафе

мислење на клиентот:

DEN 1547.52
Достапност
Во достапна форма

Најголемиот ДЕЛ КАФЕ К ЧАШИ : ќе добиете 88 К Чаши сите заедно.Тие ќе дојде во 4 кутии, 22 К Чаши секоја кутија.КОЛУМБИЈА HUILA КАФЕ : Оваа темна печено кафе е smoky и слатка со дегустација белешки на црна цреша сладост и темно чоколадо заврши.KEURIG КОМПАТИБИЛЕН : Уживаат во луксузот на постоење на совршена шолја кафе во секое време со нив, како тие се за употреба на Keurig Кафе на Одлуки.ВИСОК КВАЛИТЕТ на КАФЕ : Уживајте во вашиот кафе во потполност, како висок квалитет на кафе, направени со 100% арабика кафе.РЕЦИКЛИРААТ ПАРЧИЊА : Овие се направени со рециклираат парчиња.Кора, празни, и рециклирање.Така лесно.Во овој пакет, ќе добиете 88 К Чаши сите заедно.Тие ќе дојде во 4 кутии, 22 К Чаши секоја кутија.Оваа темна печено кафе е smoky и слатка со дегустација белешки на црна цреша сладост и темно чоколадо заврши.Ова кафе е Фер Трговија Заверена и рециклираат.Кора, празни, и рециклирање.Така лесно.Се направи совршен шолја кафе во секое време со овие погодно Кафе К Чаши.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите