.

.

Axolotl Кадифен Играчки Полнети Животни Перница Розова Играчка Кукла Супер Меки Кукла Како Подарок за Вашата Девојка или Дечко

Axolotl Кадифен Играчки Полнети Животни Перница Розова Играчка Кукла Супер Меки Кукла Како Подарок за Вашата

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

[Size] : 15.7 инчи. [Материјал] : телото на кадифен играчки е покриен со супер меки и издржливи краток кадифен ткаенина и полна со високо-квалитетни PP памучен материјал, кој може да се користи како перница и е многу погоден за hugging. [Лесно да се чисти] : Лесно за чистење, користете мала количина на сапун и вода за да се отстранат дамките, и нека се исуши природно. [Заводлива подарок] : Вие не може да даде симпатична кадифен играчки со пријателите, семејството, како роденденски подароци и Божиќни подароци. [Применливи места] : Тоа можат да бидат сместени во домови, канцеларии, јасли, момче девојче соби, автомобили и на било кое место ви се допаѓа.стилски и симпатична.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите