.

.

GYZX 1 Парче Нови 40cm 50 CmCute Куче Кадифен Играчки Полнети Мека Животинско Chai Перница за Деца на Вљубените Моментов (Боја : C, Големина : 40cm)

GYZX 1 Парче Нови 40cm 50 CmCute Куче Кадифен Играчки Полнети Мека Животинско Chai Перница за Деца на Вљубените

мислење на клиентот:

DEN 5812.56
Достапност
Во достапна форма

Погоден за 3 години и погоре.материјал : кадифен.Фил : PP памук.Перат : лесно за чистење, користете малку сапун и вода за да се отстранат дамките, и се исуши природно.Ова е голема дете играчка, роденденски подарок, Денот на Вљубените подароци, Божиќ подарок.Погоден за 3 години и abovematerial : plush Filling : PP cotton Washable : лесно за чистење, користете малку сапун и вода за да се отстранат дамките, и се исуши природно.Ова е голема дете играчка, роденденски подарок, Денот на Вљубените подароци, Божиќ подарок.Применливи пол : female Toy тип : doll Cartoon карактер : Other Height : 40 см 50 cm Doll тип : Dog Material : мека кадифен и надолу cotton Size : 40/50cm Package : 1 piece Please овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите