.

.

Симпатична Врзете Перница,Полнети Памук Кадифен Животинско Играчка Прекрасна Океанот Plushies Животинско Hugging Перница Перница (во 15)

Симпатична Врзете Перница,Полнети Памук Кадифен Животинско Играчка Прекрасна Океанот Plushies Животинско Hugging

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Следи едноставен и удобен живот, прегратка оваа прекрасна печат на животните кадифен перница, Секој ќе богатства на оваа чаби врзете перница.Оваа чаби врзете перница има високо-квалитетни PP памук пополнување и кожа-friendly ткаенини ви даде подобра кожа чувство на допир.Безбедност дише PP памук 100% пријателски за деца, флопи кадифен површината и двојно полнети памук внатре ви даде неодоливо чувство кога ќе се hugging со ова.Овој печат кадифен играчки перница може да се користи како прегратка перница,нап перница,статистика пладне пауза нап перница,кадифен играчки, ги задоволат вашите сите очекувања,На мрзливост полнети животни со цврсто пораби бода може да биде совршен кукла за сите возрасти!.Забава Спиење Придружник : Продолжат со едноставен и удобен живот, прегратка оваа прекрасна печат на животните кадифен перница, snuggling во кревет или троседот, ви донесе еден допир на сладост и да се забавуваат!.Ве молиме Имајте во предвид : печат перница доаѓа од вакуум пакувања, тоа ќе се опорави целосно во рок од 2 дена,извади врзете перница од компресирани пакет, се тресат и даде некаде да пената нагоре.Стави печат перница на сонце или на фен, тоа ќе се опорави подобро.Симпатична Печат на Животните Кадифен Мека Перница Препарирани Животни Памук Животинско Кадифен Перница Играчка, Ако се размислува за добивање на ова, само го добие!Тоа ќе биде Совршен подароци за децата, девојка, момче.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите