.

.

Црна 12mm30m Синтетички Крик Јаже,Off Road Јаже,Спектри Крик Јаже,АТВ Крик Додатоци,Крик Линија

Црна 12mm30m Синтетички Крик Јаже,Off Road Јаже,Спектри Крик Јаже,АТВ Крик Додатоци,Крик Линија

мислење на клиентот:

DEN 6019.68
Достапност
Во достапна форма

Исклучително светлина, foats во вода.Лесно да се Справи со, Без Остри Frays.Добра Отпорност на УВ и Хемикалии.Работен под -20 степен centigrade.Опис : Големина : 12mm*30m Color : Black Average Кршење Сила : 25000 lbs.12 купови плетенка јаже 100% чиста UHMWPE Fiber Comes со најлон обвивка и пвц обвивка и напрсток и повлечи како слика.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите