.

.

За Xbox Стандардни AV Кабел Кабелот за Напојување За Xbox Оригиналот A/v Microsoft

За Xbox Стандардни AV Кабел Кабелот за Напојување За Xbox Оригиналот A/v Microsoft

мислење на клиентот:

DEN 1567.20
Достапност
Во достапна форма

◆Сосема Нов Xbox Компонента Видео HD Аудио Кабел за Xbox Оригиналот. ◆Различна боја интерфејси (Y, Pr, Pb) за игра и да се обезбеди high-definition DVD квалитет на производство. ◆Поддршка на резолуцијата на излезот : 480p, 720p, 1080p. ◆Поддршка 2 излези : Chromatism излез - бои (црвена, зелена, сина) + аудио (црвена, бела); AV излез - Видео (жолта терминал) + аудио (црвена, бела). ◆Испорачува ви подобар квалитет на сликата во споредба со стандардот РКА кабел.Функција : Одговара за сите XBOX домаќин, вклучувајќи ги и новите 45 nm тенка домаќин Компонента Должина : 1.7 m (170cm) Моќ Должина .9m (90cm) Не за Xbox 360.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите