.

.

AV Кабел & Кабелот за Напојување за Microsoft Xbox

AV Кабел & Кабелот за Напојување за Microsoft Xbox

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

【Сосема Нов】100% Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката.За Microsoft Xbox.Висока класа на квалитет и многу издржливи,Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира.Премиум ПВЦ домување, флексибилни и метежот слободни.Пакет Листа : 1 x AV Кабел & Кабелот за Напојување Пакет.AV Кабел & Кабелот за Напојување Пакет за Оригинални Microsoft Xbox.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите