.

.

ZEFS--ESD АТВ/UTV Црвено 16mm28m Синтетички Крик Јаже,АТВ Крик Кабел, Off Road Јаже за Крик Додатоци,4x4 Off-Road Кабел Влече Јажето Крик Кабел

ZEFS--ESD АТВ/UTV Црвено 16mm28m Синтетички Крик Јаже,АТВ Крик Кабел, Off Road Јаже за Крик Додатоци,4x4 Off-Road

мислење на клиентот:

DEN 475.20
Достапност
Во достапна форма

Исклучително светлина, foats во вода.Лесно да се Справи со, Без Остри Frays.Добра Отпорност на УВ и Хемикалии.Работен под -20 степен centigrade.Опис : Големина : 16mm*28m Color : Red Average Кршење Сила : 42000 lbs.12 купови плетенка јаже 100% чиста UHMWPE Fiber Comes заедно со најлон обвивка и пвц обвивка,напрсток и повлечи како слика.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите