.

.

Замена IFC-400PCU USB2.0 5Pin Мини USB Кабел за Пренос на Податоци, Кабелот за Canon PowerShot/Rebel/EOS/dslr фото Апарати и Camcorders (4.9 ft/Сив)

Замена IFC-400PCU USB2.0 5Pin Мини USB Кабел за Пренос на Податоци, Кабелот за Canon PowerShot/Rebel/EOS/dslr

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Одговара за Canon Power Shot серија : А5 Зум A10 A20 A30 A40 A60 A80 A70 A75 A85 A95 A100 A200 A300 A310 A320 A400 A410 A420 A430 A450 A460 A470 A470 IS A480 A490 A495 A500 A510 A520 A530 A540 A550 A560 A570 A570is A580 A590is A610 A620 A630 A640 A1000 A1100 A1100is A650is A700 A710is A720 A720is A2000 A2100 A2100is A2200 A2300 A3000 A3100 A3300 A4000. Одговараат за Canon Power Shot серија : G3 G5 G6 Г-7 G9 G10 G11 G12; Power Shot серија : PRO1, TX1, С1 е, S2 е, S3 е, S5 е, S10, S30, S40, S45, s50 на унодц, S60, S80, SX100 е.За IXUS серија : 50is(SD400) 60is 65is 70is(SD1000) 75is(SD750) 80is 85is(sd770) 90is 95is(sd1200) 100is(sd780) 105 IS 110is(sd960) 120 IS 130i S 200is 210i S 300is(S300) 330is(S330) 400is 430is (S410) 500is 800is 850is(SD800is) 860is 870is (SD870 е) 900is(SD900) 950is(SD850is) 960is(SD950 е) 970is(sd890 е) 980is(sd990) 990is(sd970) Iis(SD110) i5is i7is(SD40) E1 SX20 SX100 SX110 SX120 SX200 јас Зум V2(SD200) 115 220 300 310 ХС S95. За EOS серија : 5 D 10 D 20 D 30 D 50 D 60 D 100 D 450 D 500 D 550 D600 D300 D 350 D 400 D 700 D 650 D.За IXUS јас ЗУМ, IIS, 30, 40, 50, 60, 65, 70, 75, 80 Е, Е 85, 90 Е, 400, 410, 430, 500, 700, 750, 800 Е, 850 Е, 860 Е, 870 Е, 900 Ti, 950 IS, 960 Е, 970 Е, 980 Е, 990 Е, Е 100, 110 Е, 105 Е, 115 ХС, 220 ХС, 230 HS, 130 Е, 200 Е, 210 Е, 1000 Е, 300 Е, S100 Е, S110 Е, SX1 Е, SX10 Е, SX110 Е, SX200 Е ,SX210 Е, SX220 HS, SX230 ХС, SX240 HS, SX120 Е, SX130 Е, SX20 Е, SX30 Е, SX40 HS D10. GONOLOWAY Замена IFC-400 PCU USB2.0 5 Pin Мини USB Cable How да Use This USB кабел е за одберете Canon камерите да ги синхронизирате со и симнете на вашиот КОМПЈУТЕР.Овозможува директно поврзување на компатибилни Канон камерата на компјутерот преку USB конекција.Датум Sync Трансфер Cable Silver-обложено конектори, фолија и плетенка оклопна намалува EMI/RFI пречки обезбедување на висока-брзина, без грешки за пренос на податоци.Топло Tips Before купување, ве молиме проверете дали производите што се компатибилни со вашиот производи.Услуга Support Cable Должина : 150cm/4.9 ft.Ако не 100% целосно задоволни со нашата Замена USB Кабел, едноставно контактирајте со нас да побарате враќање на пари или размена, ние и ветуваме грижете се-бесплатно 12-месеци гаранција и 24 часа брз одговор услуга.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите