.

.

SZRMCC BNC да Десен Агол 9 Pin EXT SMPTE Време Код Кабел за ЦРВЕНИОТ Комодо Кино Камера

SZRMCC BNC да Десен Агол 9 Pin EXT SMPTE Време Код Кабел за ЦРВЕНИОТ Комодо Кино Камера

мислење на клиентот:

DEN 1295.76
Достапност
Во достапна форма

Овој кабел е наменета за поврзување на timecode генератор со BNC Конектор,како што се Zaxcom снимател/миксер : Deva24,Номад,Нова,IFB200,зум F4. 9 Pin се Поврзете со ЦРВЕНО Комодо Кино Камера.Пренесува време кодот информации преку BNC конектор од timecode генератори, која со SMPTE timecode, да ЦРВЕНО Комодо Кино Камера.Приклучете : BNC Конектор; Plug Б : прав Агол 9 Pin машки Конектори.Кабел Должина : 39inches/1m (Ние може да го прилагодите со други должина, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба).Секој кабел ние произведуваме е точно тестирани и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи,Ние сме посветени на сите производи се квалификувани и високо-квалитетни.Професионален дизајн на производот SZRMCC Како приклучок и кабел производителот, ние произведуваме повеќе од 1000 видови на кабли, додатоци и адаптери.Ние, исто така, произведуваат антени безжични и авијација аудио кабли.Секој кабел ние произведуваме строго е тестирана и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи.Обезбедува добри конекции за вашиот апарат и камера додатоци, овозможувајќи ви лесно да се изгради на целиот камера систем.Вршење на разни професионална фотографија.Може да се прилагодите на кабел според вашите барања.Ако не сте сигурни која кабел е погоден за вашиот проект, ве молиме испратете порака за вашиот проблем и ние ќе ви препорача точниот кабел за вас.Се надевам дека ќе имате добро време за шопинг во SZRMCC, ви благодариме! ! !.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите