.

.

Westward Заварување Кабел, 150 Max Засилувачи, 25 ft Должина - 19YE34

Westward Заварување Кабел, 150 Max Засилувачи, 25 ft Должина - 19YE34

мислење на клиентот:

DEN 440.64
Достапност
Во достапна форма

Заварување кабел карактеристики бакар насоки во внатрешноста на трајни јакна, која дејствува како диригент за заварување струја.За користење со рачни метал лачно заварување алатки и прибор.Предмет : Заварување Кабел Жица Големина - Жица и Кабел : 1/0 Изолација Материјал - Жица и Кабел : Neoprene Изолација Боја : Црвена Должина - Жица и Кабел : 25 ft.Max.Засилувачи : 150 Max.Напон : 600 Диригент Материјал : Бакар Апликација : Заварување Машини и опрема Стандарди : SAE J1127 Жица и Кабел Предмет : Заварување Кабел Max.Темп. : 150 Степени Ф

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите