.

.

EuisdanAA Електричниот Кабел Жица Zip Вратоврска Пластични Fastener 11.8 инчен, 100 Компјутери(Sujetador де plástico един cierre де cremallera став кабел eléctrico, 11,8 pulgadas, 100 piezas

EuisdanAA Електричниот Кабел Жица Zip Вратоврска Пластични Fastener 11.8 инчен, 100 Компјутери(Sujetador де

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Кабел Вратоврска.Вкупната Големина (Прибл.) : 30 х 0.5 cm / 11.8" x 0.19" (L * W ).Материјал : Пластика.Тежина : 219g(Peso : 219g.Пакет Содржина : 100 x Кабел за Вратоврска(Contenido del paquete : 100 x brida пара на кабли.Euisdan AA Електричниот Кабел Жица Zip Вратоврска Пластични Fastener 11.8 инчен, 100 Pcs Cable Вратоврска со авто-заклучување на забите, ќе ви овозможи да безбедно се организира било група на кабли или жици.Лесен за користење; едноставно zip и snip, одлична за занимаваат жица, кабел, црева и повеќе апликации, широко се користи во продавница, гаража, дом, канцеларија, итн.Опис на Spanish Sujetador де plástico един cierre де cremallera став кабел eléctrico, 11,8 pulgadas, 100 piezas Nombre del producto : Кабел Tie Tamaño вкупно (aprox.) : 30 x 0,5 cm / 11,8" x 0,19" (L * W)Материјал : Plástico Peso : 219g Contenido del paquete : 100 x brida пара на кабли.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите