.

.

EXCEART 50pcs Електричен Кабел Врски Само Лепило за Управување со Кабел Врски Кабел Папочната Врвка на Држачот за Црна Кабел Кабелот Менгеме Врски Носителот Чувар

EXCEART 50pcs Електричен Кабел Врски Само Лепило за Управување со Кабел Врски Кабел Папочната Врвка на Држачот

мислење на клиентот:

DEN 789.60
Достапност
Во достапна форма

Прилагодливи дизајн.Можете да го отворите и затворите тоа лесно и брзо да додадете или отстраните кабли според вашиот жица големина.Изработени од пластични материјали, тоа е практично, издржливи и безбедни.Тоа може да се користи за кабелот за напојување, фестивал светла, жица, печатач кабли и повеќе да се реши проблемот на премногу и неуредна жици за вас.Дојде со голема количина на кабелски врски за да ги задоволат вашите замена треба.Тоа е само-лепило и има силна лепливоста на чиста и мазна површина.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, но прифатлива кабел вратоврска?Дали сте во потрага за здрав, сигурен алатка за полнење кои можат да прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашето само - лепило и прилагодливи кабел организатор поставите мора да ги задоволи потребите.Тоа е еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Боја : Црна - Големина : 9. 2x3. 1x2cm/ 3. 62x1. 22x0. 79in - Материјал : Пластика Изработени од пластични материјали, тоа е практично, издржливи и безбедни.- Тоа е само - лепило и има силна лепливоста на чиста и мазна површина.- Прилагодливи дизајн.Можете да го отворите и затворите тоа лесно и брзо да додадете или отстраните кабли според вашиот жица димензии.- Тоа може да се користи за кабелот за напојување, фестивал светла, жица, печатач кабли и повеќе да се реши проблемот на премногу и неуредна жици за вас.- Дојде со голема количина на кабелски врски за да ги задоволат вашите замена треба.Пакет Вклучувајќи 50 x жица организатор врски.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите