.

.

Cle-Линија C23047 Општа Намена Jobber Должина Вежба, High Speed Челик, Светол Финиш, Директно месо тело, 118-Степен Радијална Точка, Жица Големина 37 (Пакување од 12)

Cle-Линија C23047 Општа Намена Jobber Должина Вежба, High Speed Челик, Светол Финиш, Директно месо тело, 118-Степен

мислење на клиентот:

DEN 250.08
Достапност
Во достапна форма

118 Степен Радијална Точка.ХСС супстрат со општа намена и геометрија.Располагање со 3/8" намалена shanks.Светла заврши за nonferrous и ниска затегнувачка челик апликации.Направен во САД.Светла заврши за nonferrous и ниска затегнувачка Челик апликации.За општа намена дупчење и одржување на апликации.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите