.

.

Primal Дух Вегетаријанска Jerky - Seitan Моќ Пакет, 10 g. На растенијата врз Основа на Протеини, Заверена Не-ГМО, Без Конзерванси (Класици Teriyaki, Тајландски Кикирики, и Mesquite Вар, 1

Primal Дух Вегетаријанска Jerky - Seitan Моќ Пакет, 10 g. На растенијата врз Основа на Протеини, Заверена Не-ГМО,

мислење на клиентот:

DEN 2366.40
Достапност
Во достапна форма

На SEITAN МОЌ ПАКЕТ има еднакви количини на нашите Seitan придонеси во "КЛАСИЧЕН" вкусови Teriyaki, Тајландски Кикирики, и Mesquite Вар. (Достапни во двете 12 или 24 пакети).НАЈДОБРИОТ ВКУС & НАЈДОБРИ ТЕКСТУРА & НАЈДОБРА ЦЕНА : Прогласен за Најдобар Нов Вегански Оброк од страна на двете КАРТАТА и Veg News.Конечно, суровост-слободен jerky во сите "класичен" вкусови на кои навистина може да потоне вашиот заби во.ОДРЖЛИВО ИЗВОРИ & СУРОВОСТ-СЛОБОДНО : права на Животните активисти за децении, сопствениците на Primal Дух Храна посветен себе за создавање на здрава, високо-квалитетни, вегетаријанци алтернативи, како начин да се дејствува повеќе хармонично со нашата средина & сите живи суштества. НА 10 ГРАМА ВИСОКА ЕНЕРГЕТСКА ЦЕНТРАЛА-ПРОТЕИНИ : омилени на протеини гладни велосипедисти, climbers, & активни луѓе нашиот единствен една порција, спорт-friendly пакет содржи 10g на растителна основа на протеини без употреба на конзерванси или вештачки состојки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите