.

.

Ванкувер Свеќа Ко. Северна Голема Бела Северна Свеќа – Не-Токсични Соја Восок Ароматерапијата Свеќа – рачно изработени со Природни Етерични Масла – Силна Миризли

Ванкувер Свеќа Ко. Северна Голема Бела Северна Свеќа – Не-Токсични Соја Восок Ароматерапијата Свеќа – рачно

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Белешки : Килибар, Арктикот Хедер, Мов.Уживаат преку луминисцентните пејзажи, дишење во воздух на свежо лишаи и светли fireweeds.Направен во Канада.Ванкувер Свеќа Ко, е основана во 2014 година. Ние се специјализираат во artisanal свеќи и diffusers со користење на традиционалните методи и само најдобрите квалитетни состојки, вклучувајќи ја и премијата соја восок, чист памук, фитили, природни етерични масла и парфем одделение парична казна мирис.Нашите луксузни производи се рачно направена во Ванкувер, Канада и дизајнирани да ви помогне да се поврзе со себеси и околината.Уживаат преку луминисцентните пејзажи, дишење во воздух на свежо лишаи и светли fireweeds.Секој Ванкувер Свеќа Ко.artisanal свеќа и diffuser е рачно изработени со користење на традиционалните методи и да ги користат најдобрите квалитетни состојки, вклучувајќи ја и премијата соја восок, чист памук, фитили, природни етерични масла и парфем одделение парична казна мирис.Рака истури во нашето студио во Ванкувер, Канада.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите