.

.

GDN гаражни врати Torsion Пролет, 32 Должина, 1.75 Внатре Дијаметар, 0.207 Жица Големина, Остави Рана

GDN гаражни врати Torsion Пролет, 32 Должина, 1.75 Внатре Дијаметар, 0.207 Жица Големина, Остави Рана

мислење на клиентот:

DEN 2639.76
Достапност
Во достапна форма

Кога нарачување torsion srings ќе се бара да се избере од табелите А) Жица големина Б) Внатре дијаметар C) должината на пролетта во инчи D) Правец на Пролетта (Десната Рака Рана, Левата Рака Рана или Пар RHW и LHW.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите