.

.

Aexit M4x40mm Женски Електрични Кутии, Канал & Приклучоци Навој Изолирани Месинг ќор-сокак Хексагонална Електрични Кутии Spacer 5pcs

Aexit M4x40mm Женски Електрични Кутии, Канал & Приклучоци Навој Изолирани Месинг ќор-сокак Хексагонална Електрични

мислење на клиентот:

DEN 1872.00
Достапност
Во достапна форма

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Brass.Net Тежина : 36g; Пакет Содржина : 5 x ќор-сокак Хексагонална Spacer.Главната Боја : Злато Тон; Име На Производ : Ќор-Сокак Хексагонална Spacer.Навој Дијаметар(C) : M4 Женски; Женски Навој Должина(L) : 40mm/1.6".Хексадецимален Ширина(A) : 6mm/0.24".Дувачкиот материјал, златен тон, Завртка навој хексагонална стенд-оф изолација на женски тип.Хексагонална навој изолација се совршени за монтажа помеѓу PCB кола и машина одбори.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите