.

.

Одделот 56 Хари Потер Село на Owlery Запали Зградата, 10.63 Инчен, Multicolor

Одделот 56 Хари Потер Село на Owlery Запали Зградата, 10.63 Инчен, Multicolor

мислење на клиентот:

DEN 2806.56
Достапност
Во достапна форма

ОДДЕЛОТ 56 ОСВЕТЛЕНА ЗГРАДА : од Хари Потер Село колекција.КООРДИНАТИ : со нашата "Аргус Filch и Г-ѓа Норис Мачката" figurine (ASIN B084 DCBH3 Q).РАЧНО НАПРАВЕНА од високо-квалитет смола материјал и рака-насликани.МОЌ КАРАКТЕРИСТИКИ : градење на осветлува со помош на адаптер (вклучени).ДИМЕНЗИИ : 4.53" L x 4.53" W x 10.71" Х. Хари Потер продолжува да биде глобален феномен.Одат со воз до Хогвортс и искуство на величеството на Големата Сала, поп на текот на Hagrid, или летаат високо во извршување на Златниот Пријавуваат.Оваа Хари Потер колекција ќе очаровам muggles, вештерки и волшебници слично.Ги донесат дома на воспевање на Хари Потер денес!Дизајнирани како дел од Хогвортс, На Owlery обезбедува почивалиште за бувови, го чека својот следен инструкции.Влезовите во бедем направи слетување и полетување толку лесно како е можно.Hedwig фанови ќе го препознае познат снежните був на фронтон врв.За Одделот 56 : За 40 години, Оддел 56 е создавање на одмор традиции се пренесува од генерација на генерација.Возбудата на сезона доаѓа дома со intricately детални села од подесувањата кои ги инспирира имагинација.Прошетка низ мал Американски град, уживаат во прошетка со Чарлс Дикенс, или посетете Дедо мраз во Северниот Пол.Нашиот накит и фигурини се создаде дури и повеќе можности да шират добри желби за време на најсреќниот период од годината.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите