.

.

Шапка Гимнастик Кукла Ден Стои на Вљубените Љубов Декорација Плетени Рудолф Декорација & Виси (Multicolor, Една Големина)

Шапка Гимнастик Кукла Ден Стои на Вљубените Љубов Декорација Плетени Рудолф Декорација & Виси (Multicolor, Една

мислење на клиентот:

DEN 796.32
Достапност
Во достапна форма

Стил : Денот на Вљубените .Дајте Му На Вашиот Љубовник Голема Кукла : Тоа Често Се Живее Во Штала И Може Да Помогне Да Се Грижи За Добитокот.Целосната На Денот на Вљубените Елементи, го Направат Вашиот Живот Полн со Среќа.Или Да Ги Стави Во Вашата Соба Да Ги Красат Вашата Соба Како Што Се Клупи Маси Итн.Така Што Вашиот Дом Е Повеќе Сценографијата И, Исто Така Може Да Се Користат За Декорација Романтична Прилики.Тоа Е Многу Погодна За Декорација На Вашиот Дом Или Farmhouse, И Тоа Е Исто Така Одличен Подарок За Вашиот Љубовник!.Материјал : Ткаенина, памук, песок и gravel Or стави во вашата соба да ги красат вашата соба како што се клупи маси итн.така што вашиот дом е повеќе сценографијата и, исто така може да се користат за декорација романтична прилики. 2 dolls Full на Денот на Вљубените елементи, го направат вашиот живот полн со среќа.Дајте му на вашиот љубовник голема кукла : Тоа често се живее во штала и може да помогне да се грижи за добитокот.Тоа е многу погодна за декорација на вашиот дом или farmhouse, и тоа е исто така одличен подарок за вашиот љубовник!Украси : Денот на Вљубените џуџе кукли се совршен дом украси за Денот на Вљубените.Тоа претставува вашата долгорочна љубов, романса и среќа.Прекрасна големина : многу погодна да биде ставен на маса, полица, прозорец sill или обложени лента со мед тенџере, или како роденден/одмор подарок.Стил : Денот на Вљубените Стави дома и нека вашиот љубовник мислам на тебе кога ќе го видите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите