.

.

LIUSHI Панк Бенд Кукла, Винил Колекција Сувенири Музика Кукла Figurine Скулптура Модел Декорација Подарок

LIUSHI Панк Бенд Кукла, Винил Колекција Сувенири Музика Кукла Figurine Скулптура Модел Декорација Подарок

мислење на клиентот:

DEN 2126.40
Достапност
Во достапна форма

▴desconds бенд спомен статуа невешт модел, овој бенд е стил е многу сличен на Raymonds, Raymonds четири музичари се голем фан на бендот знаете да не се пропушти. ▴Парична казна рака се сече и се врежани, структурата е едноставна, мазни линии, рака-полиран дизајн, текстура и се чувствуваат се многу напредни, многу погодна како подарок за пријател или како украс. ▴Смола материјал производство, исклучителна рака-насликани занаети, уникатен уметнички стил, може да се користи како совршен табела декорација или балкон, или како колекција. ▴Спецификации Материјал Смола / Димензии Висина 19cm / apply to подароци, декорација, собирање / Пакување подарок пакување. ▴Можете да ја користите оваа убава сувенири во секоја сцена за да ги красат вашата куќа и за животот на благодатта, за оваа прекрасна скулптура можат да бидат горди на вашиот дом.Зошто Купи Занаети Скулптура?дали Постојат Било какви Занаети И Скулптури Во Вашиот Дом Кои Може да се Подобри Дома Декорација?уметности и Занаети Од Животот,Но Создаде Вредност Над Животот.тоа Е Crystallization На Мудроста На Народот,Целосно Ги внесува Креативност И Мајсторство На Човештвото,И Е Непроценливо Богатство За Човештвото.Опис : Направен Од Високо-квалитет Смола,Скулптури Figurine Е Издржлив И fadeless.- Светла Боја,Одржлив Текстура,Тоа Не Е Лесно Да се Носат,И Флексибилност Е Многу силна.- Таписерии Изработка,Многу Реални Дизајн,Додадете Една Убава Глетка во Вашата соба.- На Биста Статуа Figurine Декорација Не Е Само Добра Домашна Декорација,Но, Исто Така, Идеален Подарок За Пријател На Свадба Или Други Посебен Повод.функција : предмет Тип : statuematerial : Resin Color : Како На Сликата show Notice : за време на Осветлувањето на Екранот,Тоа Е Нормално Да Има Боја Разлика.рачно изработени,Веројатно Со Неколку Меурчиња.рачно изработени,Може да Има 2-4mm грешка.Пакет Се Вклучени : 1 X Статуа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите