.

.

Скандинавските Tomte Симпатична Gnomes Безличен Кадифен Кукла Шапка Џуџе Елф Партија за Дрво Дома Декор ноќта на Вештерките Gnome Подароци

Скандинавските Tomte Симпатична Gnomes Безличен Кадифен Кукла Шапка Џуџе Елф Партија за Дрво Дома Декор ноќта

мислење на клиентот:

DEN 694.80
Достапност
Во достапна форма

❤Ноќта на вештерките Оркестарот❤ноќта на Вештерките Кадифен Gnome, рачно изработени шведски Tomte Елф Украси Скандинавските Nisse Tomte Кадифен Gnomes за ноќта на Вештерките Украси Farmhouse Gnomes Падне Gnomes Домашна Кујна Украси. ❤Среќа Декорација❤ gnome исто така познат како Tomte или Nisse.Во фолклорот, Gnome чувари дома и да ги заштитат луѓето од несреќа.Елф gnome кадифен ќе ни донесе среќа, среќа, топлина и исто така да додадете малку магичен во нашиот дом. ❤Премиум Материјалот❤- рачно изработени и Висок Квалитет,телото и капа на Tomte кадифен се направени од мека филц, со кадифен носот и бела брада.Песок-исполнет дното направи да застане. ❤Совршен ноќта на Вештерките Подарок❤Оваа симпатична кадифен ноќта на Вештерките gnome ќе биде уникатен подарок за секој, за време на празник сезони, тоа може да се користи како најдобар подарок за вашите деца, пријатели и семејства.Секоја е уникатна уметност за декорација на домот трпезариска маса или полица.Тие може да донесе среќа на вашето семејство и како џуџиња ushering среќа, љубов и здравје за дома. ❤Услуга❤-Ако имате било незадоволство во однос на производот или на големина или имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши вашите проблеми во најрано време.Ноќта на вештерките Рудолф Безличен Кукла Swarf Гоблин Дух Фестивал Кукла Декорација Gnome Опис : Исклучителна украси за ноќта на Вештерките, мора да се има за дома.[Среќа] На гоблин чувари на татковината и ги штити луѓето од несреќа.Тие може да донесе среќа на семејството и се смета како џуџиња, со богатство, љубов и здравје на семејството.[Повод] Gnome украси се погодни за декорација на вашата работна маса, гарнитура, публикации, маса, кревет, елка, двор, камин, тие ќе не заземаат премногу простор во вашата соба, создавајќи една слатка романтична атмосфера во вашата соба.Вашиот дом е различна од минатото.[Високо-квалитетни рачно производство] кадифен нос, бела брада влакна и голема шапка се погодни за позирање.Гоблини се рачно изработени, така што секој е големина и тежина ќе бидат различни.[Најдобар избор за давање на подарок] Гоблин се смета за добра среќа и добра домашна декорација.Ова е добар дар што носи среќа на семејството и пријателите.Нашите Американски патриотски gnomes лесно може да се декорирани во домови и соби, како на пример нивоа коцки, маси, маси, софи, bookcases, полици, јадење маси или ноќни маси.Нивната симпатична изглед е многу популарна со деца, и тие се исто така добар избор за на децата да им даде подароци.Производ параметри : Големина : 30×20x10cm Weight : за 80g Material : Cottontip : 1. Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата боја.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-5мм, ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите