.

.

[Силеџија Куче] Креативни рачно изработени Симпатична Кукла Играчка Платно Кукла, S, 45см

[Силеџија Куче] Креативни рачно изработени Симпатична Кукла Играчка Платно Кукла, S, 45см

мислење на клиентот:

DEN 1169.76
Достапност
Во достапна форма

Изработени од платно.Големина : S , 45СМ.Интерактивна и пријатна, супер симпатична и loveable.Совршен партнер и најдобар пријател на вашето дете.Добар подарок за децата.Добар домаќинство украс давање статии.Бродови Од Хонг Конг.Ова рачно изработени симпатична и симпатична цртан филм животинско кукла, направен од висок квалитет на платно.Тоа е интерактивна и пријатна, и супер слатки, loveable кукла е сигурен да стане вашиот деца' најдобар пријател и совршен партнер.Исто така, тоа може да се гледа како на добар декоративен мебел статии во својата соба, ја прави вашата соба изгледа слатка и шармантна.Големина : S , 45см на висина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите