.

.

GGRICHYI Велигден Gnomes Кукла Кадифен Безличен Bunny Figurine со Светлина Симпатична Зајакот Џуџе Оркестарот за Партијата 2 ПАРЧИЊА (Без Батерија)

GGRICHYI Велигден Gnomes Кукла Кадифен Безличен Bunny Figurine со Светлина Симпатична Зајакот Џуџе Оркестарот

мислење на клиентот:

DEN 1718.40
Достапност
Во достапна форма

Подароци : Овие среќа gnomes се добар избор за Велигден, Денот на Вљубените, свадби, родендени и празник подароци.Тие може да се направи вашите пријатели да уживаат во радоста на празникот.Овие Велигден безличен кукли се совршена домашна декорација.Стави во вашиот простор за да ги красат вашата соба и да се создаде среќен празник за Велигден.Со светла : Овие Велигден gnomes се опремени со светла и се напојува со 3 АА батерии (не се вклучени).Топла светла додадете топла до вашиот дом.Материјал : Ова bunny gnomes се направени од издржлив материјал.Тие се многу мека и може да се чуваат за долго време.Жив и слатки, тие се совршен Велигденски украс.Со среќа : Во фолклорот, gnomes се заштитат своите домови и да ги заштитат луѓето од несреќа.Тие може да донесе среќа на семејството и се гледа како џуџиња кои ги донесат дома богатство и здравјето на луѓето.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите