.

.

Пандора Накит Испреплетени Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver

Пандора Накит Испреплетени Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver

мислење на клиентот:

DEN 3600.00
Достапност
Во достапна форма

Нека вашата индивидуалност блесне преку овој прстен на пенливи и полиран линии.Sterling Silver : Содржи 92.5% сребро и 7,5% други метали за издржливост.Кубен Циркони : Негува за својата пенливи изглед и убавина.Milestone Моменти : да се Даде на Пандора да го прослават ознака за земја прилики и посветеност.Произведени Одговорно : Направи за да се минимизира влијанието врз животната средина на планетата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите