.

.

Tumecos Итни Одблесокот Сигнализација LED Одблесокот Светилник Авто Патот Безбедност Предупредување Сигнал Претпазливост Светлина Strobe Светлина со Магнетна База за Во

Tumecos Итни Одблесокот Сигнализација LED Одблесокот Светилник Авто Патот Безбедност Предупредување Сигнал Претпазливост

мислење на клиентот:

DEN 263.52
Достапност
Во достапна форма

☆ ФУНКЦИЈА : Надградба Дизајн LED Одблесокот Светла се Контролирани LED блиц со IC Чип, има Висока Зрачна Трепка Ефект, Флеш Предупредување, Целта е Очигледна, може Замена на Традиционалните Знаци на Предупредување.Тоа исто така може да се Користи за Областа Осветлување.Секој Одблесокот Светлина Бара 3 AA Алкални батерии (не се вклучени).Материјал : Висока јачина на Транспарентен Инженеринг Пластични Боја : Црвена Производ Тежина : 0.13 KG(0.29 фунти) Пакетот вклучува : 1*Црвен Итни Светилник Ракети.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите