.

.

Црвено Батерија Доведе на Патот Ракети Итни Диск Трепка Предупредување Светлината Led Патот Патот Ракети Led Безбедност Ракети Патот Итни Светла со Магнетна База (Цр?

Црвено Батерија Доведе на Патот Ракети Итни Диск Трепка Предупредување Светлината Led Патот Патот Ракети Led

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

【9 Трепка Режими】Оваа црвени led патот ракети батерија е со 9 трепка режими, вклучувајќи ги Ротира/Quad флеш/единствен трепка/наизменични трепка/СОС спасување/стабилен на високи/стабилен на ниско/2 LED светилка/4 LED светло .Тоа се користи како СОС спасување сигнали и за морски и патот итни употреба, совршен за успеа возило во сообраќајот предупредување, полицијата патот марка, површината плови и поморски спасување идентификатор итн. 【Водоотпорен, Crushproof & Магнетни】 Led патот безбедност светла се водоотпорни и crushproof кои можат да се користат во сите временски услови, вклучувајќи и врнежлив, магла, лапавица, снежните, топла или ладна.Тоа е комплетно водоотпорен и може да се плови, совршен за чамци и watercraft безбедност.Ова доведе на патот ракети трепка предупредување за итни случаи, светлата се со силен магнет база на назад, што може да се закачи за автомобил. 【Широка Примена】 Ова Доведе на патот ракети комплет е одлично светло за итни случаи за полициска тротоарот планирање знак, површината шамандура и спасување акција знак, не успеа возило во сообраќајот предупредување, полицијата патот марка, површината плови и поморски спасување identifier, идентификација за итни возило откривање и хеликоптер слетување зона. 【Батерија и Компактен Дизајн】 Ова доведе безбедноста на патот ракети светлина се напојува со вградена 1100m Ah/3.7 V Li-ion батерија.Тоа е нема потреба од батеријата се замени, наполнета со автомобил полнач и ѕидни држачи.Можете да го полните тоа дури и дома или во автомобили.Led безбедност ракети се мали и мала тежина, лесно да се носат & патување. 【360 степени Осветлување】led автомобил итни диск карактеристики 16 супер-светли led светла со 360 степени видливост.Тоа може да се види до 1/2 миле да ги предупредат возачите на патот да го забави приближува автомобили и возила.Led Патот Ракети Итни Диск е одличен автомобил автомобилот возило за итни случаи колекции.Led безбедност ракети колекции се идеална безбедноста на патот идентификација од страна на итни responders и итни опрема за автомобил и возачи да бидат повеќе видливи под секоја ситуација на патот.Led безбедност ракети се мали и мала тежина, лесно да се носат & патување.Led Патот Ракети Трепка Предупредување Светла Помош на магнет на грбот, закачите на било магнетни метална површина.Место на возило, ограда, или други метални површината.Дали сакате да ги предупреди другите за да на патот опасности?Дали сте во барањето на светлината за време на поројниот дожд?Можете да направите употреба на led патот ракети, бидејќи тоа е светилник за добивање забележав веднаш.Како што е функционален и многу издржливи во сите временски услови, тоа нуди одлични бенефиции во однос на безбедноста и сообраќајни прописи.Кога тоа се пристапи на вистински начин, тоа ја подобрува патот сигурност и безбедност.Led патот ракети батерија ќе ви донесе сигурна и безбедна и може да се користи на следниов начин. 1. Грешка автомобил сообраќај предупредување 2. Полицијата патот планирање етикета 3. Површината пловци и поморски спасување етикета 4. Тешки возила за транспорт предупредување 5. Отворено осветлување 6. Кампување или пешачки маршрути идентификација 7. Спасувачките операции за идентификација 8. Итни случаи или привремена писта етикета 9. Итни возила да се најде, како што е брза помош, хеликоптер слетување зони итно 9 Трепка Modes1-Rotate 2-Quad молњи, 3-Една трепка 4-Наизменични трепка 5-СОС спасување на 6-Стабилен на високи 7-Стабилен на ниско 8-4-LED-Рефлектори 9-2-LED Рефлектори.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите