.

.

Печурки Truffle Премиум италијански Тестенини Сос од Botticelli, 24oz Тегли (Пакување од 4) - Производ на Италија - Whole30 Одобрени - Глутен-Бесплатно - Без Додаден Шеќер, Вештачки ?

Печурки Truffle Премиум италијански Тестенини Сос од Botticelli, 24oz Тегли (Пакување од 4) - Производ на Италија

мислење на клиентот:

DEN 887.76
Достапност
Во достапна форма

ВКУСОВИ ОДЛИЧНА ЗА ДОМАШНИ ЈАДЕЊА - Подготвени со користење на традиционални италијански рецепти, Botticelli е Томато Сос за Тестенини со Porcini Печурки & Truffle носи автентичен италијански уста поење вкусови на вашиот омилен шпагети, лазања, пица, пилешко, meatball, морски и други удобност храна!.СОДРЖИ ДЕЛИКАТНИ НАЛУДНИЧАВ & ПИТУ ВКУС - Без надмоќна вкусови на домати, овој италијански тестенини сос обезбедува налудничав, питу и богат вкус на Porcini Печурки и Truffle.НАПРАВЕНИ СО СВЕЖИ СОСТОЈКИ - Сите наши италијански тестенини сос беа направени од страна на култивирањето најдобрите и на freshest состојки да се трансформира во било која од вашите оброци италијански ремек-дело!.ДОБРО СПАКУВАНИ & ЗАПЕЧАТЕНИ СТАКЛЕНИ ТЕГЛИ - Секоја тегла е внимателно да се запечатени и спакувани за да ја задржи својата свежина и не се скршени кога дадени на вашиот праг. 100% MONEY-BACK ЗАГАРАНТИРАНА - Вашето задоволство е наша најголема посветеност.Нашиот автентичен италијански сос од домати со Porcini Печурки и Truffle сигурно ќе го подигнете вашите оброци во една цела нова кулинарски искуство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите