.

.

Мудро Стоматолошки Истражувач Nabers # 2N

Мудро Стоматолошки Истражувач Nabers 2N

мислење на клиентот:

DEN 1814.40
Достапност
Во достапна форма

Не-Колор-Кодирани Nabors Furcation Сонда без ознаки.Тенките, трајни, а сепак флексибилен совети од специјален челик легура гарантира исклучително долг живот.Не-Колор-Кодирани Nabors Furcation Сонда без ознаки.Двојно Крајот – Bifurcation.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите