.

.

Франциско гоја Мексиканската Ориз Пилешко Вкус, (3 Pack, Вкупно 21oz)

Франциско гоја Мексиканската Ориз Пилешко Вкус, (3 Pack, Вкупно 21oz)

мислење на клиентот:

DEN 1653.60
Достапност
Во достапна форма

Додадете малку Мексиканската возбуда за секој оброк со вкусни, шарени франциско гоја Мексиканската Ориз!.Целата кернели на пченка, бел пиперки, кромид, лук и делови од jalapeno во мешавина на франциско гоја Долго зрно Ориз со пилешко вкус.Тоа оди одлично со Мексиканските јадења, а со месо, пилешко и свинско рифови.Друг начин франциско гоја носи одличен вкус дом на секој готвач кујна.Вкус Име : Мексиканската Ориз Пилешко Вкус.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите