.

.

Kuryakyn 3268 Мотор Осветлување Додаток: Plug-&-Игра Жици Адаптер за Полнење за Хонда Голд Винг 2018-19, црна

Kuryakyn 3268 Мотор Осветлување Додаток: Plug-&-Игра Жици Адаптер за Полнење за Хонда Голд Винг 2018-19, црна

мислење на клиентот:

DEN 1425.36
Достапност
Во достапна форма

Инсталации Адаптер за Полнење поддржува до три Kuryakyn запалени додатоци.Натпревари ОЕМ конектори лесно достапни под седиштето.Карактеристики запечатени, високо-квалитетни конектори.Вклучува (1) лево адаптер (портокал жици), и (1) правото адаптер (виолетова жици); Предложи за инсталација (не се вклучени) : метрички хексадецимален клуч сет и филипс главата шрафцигер.Компатибилен со Хонда Голд Винг модели : '18-'19. Одговара Тип : Возило Се Специфични.На Kuryakyn 3268 жици адаптер за полнење е мора да се има да се направи на сите Kuryakyn Omni LED осветлување производи plug - предложи за инсталација (не се вклучени) : метрички хексадецимален клуч сет и филипс главата шрафцигер.На Kuryakyn 3268 жици адаптер за полнење е компатибилен со Хонда Голд Винг модели : '18-'19.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите