.

.

CYHO Вода Plug Притисок-Доказ, Додаток за Полнење Во Хотел;Дома;Туш Соба, Кујна;ученичкиот Дом;Вила;Декорација;Базен, 10x55(MM), Бела, 1 Комплет Вода Исцедете Затка/Plug Затка

CYHO Вода Plug Притисок-Доказ, Додаток за Полнење Во Хотел;Дома;Туш Соба, Кујна;ученичкиот Дом;Вила;Декорација;Базен,

мислење на клиентот:

DEN 2373.60
Достапност
Во достапна форма

Производот е лесно да се инсталира и расклопување.Производот нема лоша миризба, без боја и без масло.Производот е во можност да се мијат со вода, и тоа е во можност да се користи.Производот има долга-терминот услуга живот.Производот е лесно да се носат, кој е во состојба да се користат на многу начини.Применливи Прилики : Хотел;Дома;Туш Соба, Кујна;ученичкиот Дом;Вила;Декорација;Базен;Изнајмување на Соба;Чај Соба Боја : Бела Материјали : Гума Облик : Цилиндричен Облик Вкупно Нето Тежина : 40.1(G) Висина/Дебелина : 10(MM) Дијаметар : 55(MM) Дијаметар На Голема Глава : 55(MM) Дијаметар На Мала Глава : 52(MM) Пакет се Вклучени : 1 комплет Вода Исцедете Затка / Plug Затка Карактеристики : производот е лесно да се инсталира и расклопување.Производот нема лоша миризба, без боја и без масло.Производот е во можност да се мијат со вода, и тоа е во можност да се користи.Производот има долга-терминот услуга живот.Производот е лесно да се носат, кој е во состојба да се користат на многу начини.Производот е во можност да се зафрла без никаков напор.Производот е лесен за употреба поради својот елегантен површината.Производот е на работ е полиран внимателни, без повреда на вашите раце.Напомени : Го производот подалеку од оган, да се избегне голема температура за складирање.Пазете се од случајно ingestion од страна на децата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите